Celoletna šola smučanja

s kondicijsko pripravo in nepozabljivimi dnevi na snegu

Šola smučanja za otroke in mladino od 5 do 18 let

V šoli bomo izvedli cca. 3 dni kondicijskih treningov in več kot 15 nepozabnih smučarskih dni na snegu. Vse te dni, bomo imeli organizirano šolo smučanja, sami pa se boste lahko odločili ali se udeležite šole le 6 krat, kar bo najmanjše možno število dni šole, ali pa kar vse dni.

Celoletna šola je namenjena otrokom in mladini od 5 do 18 let in bo razdeljena v več skupin.

Če želite, da bi se vaši otroci naučili boljše smučati oziroma deskati, obenem pa si nabrali kondicije in vikende na snegu preživeli v družbi najboljših učiteljev smučanja, nam jih lahko brezskrbno zaupate.

Naši učitelji smučanja bodo skrbeli za vaše otroke na suhih treningih pred sezono in na vseh enodnevnih izletih.

Šola smučanja bo zajemala več enodnevnih sobotnih izletov na bližnja smučišča v skladu s programom kluba in kondicijske treninge pred začetkom sezone v stari telovadnici v Sežani.

Z udeleženci bomo obiskovali predvsem smučišča v bližnji Italiji (Piancavallo, Zoncolan).

Prilagajali se bomo snežnim razmeram. če se boste za to odločili nam boste otroka pripeljali ob 6:45 h zjutraj pred stadijonom v Sežani. Predvidoma se bomo iz izletov vračali okrog 20h zvečer.

Impressive

Udeležence bomo naučili osnov smučanja, moderne carving tehnike in elementov tekmovalne šole. Zaradi lažjega učenja, priporočamo nakup sodobne carving opreme, med katero je obvezna zaščitna čelada.

Ob prestopu meje morajo imeti otroci s seboj ustrezen osebni dokument.

Priporočljivo je, da imajo otroci s seboj tudi potrjeno zdravstveno kartico, ter ustrezno potrdilo ZZZS za tujino.

Impressive

Cena šole za sezono 2021-2022

• Učenje v skupini, za enega otroka na družino: 250 € (cena zajema učenje v skupini za 6 izletov)

• Učenje v skupini, za dva otroka na družino: 460 € (cena zajema prevoz , spremstvo in učenje v skupini za 6 izletov)

• Individualno učenje: doplačilo 60 € za dve ure (predhodna najava do četrtka do 20 ure)

• Individualno učenje za dva otroka na družino: doplačilo 120 € na dan Smučarske karte plačujejo otroci sproti.

V ceno je  varstvo na smučišču, šola smučanja ter kondicijski treningi.

Šola se izvede v kolikor so prijavljeni najmanj 4 tečajniki.

V primeru odsotnosti otroka, vam denarja ne vračamo, temveč omogočimo brezplačen  drugi enodnevni izlet smučarskega kluba.

Šolnino lahko plačate v več obrokih. Ob prijavi je potrebno plačilo 1/2 cene na udeleženca, ostanek pa z zamikom 30 dni, vendar najkasneje do 20.12.2021

Za otroke, pri katerih je potrebno individualno učenje, je obvezno doplačilo.

Predvideni datumi za celoletno šolo smučanja sezona 2021-2022

08.01.2022 Enodnevni sobotni izlet s 1. dnem šole smučanja
15.01.2022 Enodnevni sobotni izlet s 2. dnem šole smučanja
22.01.2022 Enodnevni sobotni izlet s 3. dnem šole smučanja
29.01.2022 Enodnevni sobotni izlet s 4. dnem šole smučanja
05.02.2022 Enodnevni sobotni izlet s 5. dnem šole smučanja
12.02.2022 Enodnevni sobotni izlet s 6. dnem šole smučanja, predviden zaključek šole.

Datumi so okvirni in jih bomo prilagajali trenutnim snežnim razmeram. Programa se bomo skušali držati v čim večji meri.

Vpis v šolo smučanja lahko opravite preko spletnega obrazca. Vpis v šolo smučanja velja samo za člane, zato je potrebno izpolniti pristopno izjavo in vplačati članarino.

Vpis v šolo smučanja

Učitelji smučanja - člani sekcije ZUTS pri Smučarskem klubu Sežana

Za kvalitetno in strokovno učenje poskrbijo naši smučarski učitelji - člani ZUTS-a. Vsi naši učitelji imajo opravljen licenčni izpit Zveze učiteljev in trenerjev Slovenije in letno obnavljajo svoje znanje. Trenerji in učitelji delujejo v sekciji ZUTS-a v okviru Smučarskega kluba Sežana.

Učitelji smučanja II

Pek Robert

Fric Anej

Suša Damjan

Perhavec Hvala Nastja

Krajnik Aleš

Trošt Boštjan

Černe jana

Perhavec Hvala Mateja

Filipčič Andrej

Kralj Marko

Černe Vido

Černe Matjaž

Učitelj smučanja III

Švegel Matej

Šola smučanja je odlična priložnost za rekreacijo, druženje in zabavo. Še lepše postane takrat, ko se naučimo smučati.

Rad bi postal član in se naučil smučati ...